Hakkımızda

2010 yılında Battal Grup bünyesinde çorap sektörüne merhaba diyen Battal Çorap; bay, bayan, çocuk ve özellikle bebe grubunda şık ve güncel modelleriyle; hem iç piyasa hem de dış ülkeler pazarında boy göstermektedir.

Bünyesine bulunan monilife ve battal çorap markalarıyla üretimine devam eden firmamız her geçen gün daha iyiyi yapma gayretiyle çıktığı yolculuğa ilk gün ki özen ve gayreti göstererek işçiliğin ve zarafetin buluştuğu ürünleri üretmeye devam etmektedir. Firmamız, uzman kadrosu ile çorap sektöründe önemli bir yer tutar. Koleksiyonlarımız ürünlerinin katma değerini arttırıcı niteliktedir. Şirket olarak en büyük amacımız özgün tasarımlar üretmek ve kaliteyi en iyi hizmetle birleştirmektir.

Globalleşen dünyada ticaret ve ulaşımın önemi her geçen gün artmaktadır. Avrupa Gümrük Birliğinin bir parçası olan Türkiye, nitelikli iş gücü ve gelişmiş iletişim altyapısı ile doğu ve batı kültürlerini sentezleyip bir köprü oluşturmaktadır. Battal Çorap coğrafi konumunun getirdiği bu avantajlar ile siz müşterilerine daha iyi hizmet vermeye devam edecektir.

Müşteri memnuniyeti bizim için en büyük yatırım ve sahip olduğumuz en büyük sermayedir.

Neler Yapıyoruz?

Her zaman en kalitelisi için yollardayız. Bu güzel yürüyüşte müşterilerimizi düşünüyor ve kaliteden ödün vermiyoruz.

Alışveriş yapmasanız da Moni Life ekibi olarak sürekli yanınızda en iyi çözüm ortağınızız. Hizmet anlayışımız en iyisidir.

İster perakende ister toptan! Tüm ürünleriniz de hızdan ve güvenden ödün vermiyoruz. Normal kargoları UPS toptan ürünleri kendi araçlarımızla gönderiyoruz (sadece İstanbul).

Sosyal ortamlarda çevre bilinci yaratıyoruz. Gerek sosyal yardım kuruluşları gerekse sokak hayvanlarının her zaman destekçisi olmaya devam ediyoruz.

Yıkanmamış ve kullanılmamış ürünlerde 7 gün koşulsuz şartsız geri iade hakkı tanıyoruz (toptan hariç). Müşterilerimizi mağdur etmemek için her daim buradayız.

Stoklarımızı sürekli güncel tutuyor ve operasyon süreçlerinde aksaklık olmaması için özenle çalışıyoruz. Müşterilerimizin ürünlerine hızlı ulaşması önceliklerimizdendir.

Opersayon Saatleri

Pazartesi:09:00 – 18:00
Salı:09:00 – 18:00
Çarşamba:09:00 – 18:00
Perşembe:09:00 – 18:00
Cuma:09:00 – 18:00
Cumartesi:Kapalı
Pazar:Kapalı

Kariyer

Battal Çorap’da ki istihdam fırsatlarıyla ilgileniyorsanız, lütfen bize e-posta gönderin: insankaynaklari@battalcorap.com

Navigasyon
Kapat

Sepetim

Kapat

İstek Listesi

Recently Viewed

Close

Sizi burada görmek çok güzel!

A password will be sent to your email address.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Kapat

Kategoriler