Firmamız Hakkında

“Monilife kimdir…”

2010 yılında Battal Grup bünyesinde çorap sektörüne merhaba diyen Battal Çorap; bay, bayan, çocuk ve özellikle bebe grubunda şık ve güncel modelleriyle; hem iç piyasa hem de dış ülkeler pazarında boy göstermektedir.

Bünyesine bulunan monilife ve battal çorap markalarıyla üretimine devam eden firmamız her geçen gün daha iyiyi yapma gayretiyle çıktığı yolculuğa ilk gün ki özen ve gayreti göstererek işçiliğin ve zarafetin buluştuğu ürünleri üretmeye devam etmektedir. Firmamız, uzman kadrosu ile çorap sektöründe önemli bir yer tutar. Koleksiyonlarımız ürünlerinin katma değerini arttırıcı niteliktedir. Şirket olarak en büyük amacımız özgün tasarımlar üretmek ve kaliteyi en iyi hizmetle birleştirmektir.

Globalleşen dünyada ticaret ve ulaşımın önemi her geçen gün artmaktadır. Avrupa Gümrük Birliğinin bir parçası olan Türkiye, nitelikli iş gücü ve gelişmiş iletişim altyapısı ile doğu ve batı kültürlerini sentezleyip bir köprü oluşturmaktadır. Battal Çorap coğrafi konumunun getirdiği bu avantajlar ile siz müşterilerine daha iyi hizmet vermeye devam edecektir.

Müşteri memnuniyeti bizim için en büyük yatırım ve sahip olduğumuz en büyük sermayedir.

Ürünlerimiz Hakkında

Ürünlerimizi son derece kaliteli ipliklerden tamamen yerli olarak imal ediyoruz.

Markalarımız

İş Ortaklarımız

Şimdi alışverişe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Menü
WhatsApp chat